خدمات

ارسال شبانه

پرشیا اکسپرس در راستای ارتقا بخشیدن به خدمات خود، خدمات ارسال شبانه را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی، در ساعات شبانه روز حمل مرسوله‌ی خود را به ما بسپارید.

ارسال اکسپرس

شرکت پرشیا با ارائه خدمات پست سریع و یا همان پست اکسپرس، ضمن ارائه سرویسی مطمئن و سریع، ارسال مرسولات پستی ارزشمند(مدارک و بسته ها) شما را به آدرس گیرنده تضمین می‌نمایند. مرسولات شما در کمترین زمان ممکن در محل آدرس فرستنده دریافت می‌شود و با سرویس پرشیا اکسپرس به محل آدرس گیرنده تحویل داده می‌شود.

مرکز تماس

شما می‌توانید برای ثبت سفارش محصولات خود، خدمات پس از فروش و رسیدگی به اعتراضات و شکایات مشتریان، از مرکز تماس پرشیا بهره‌مند شوید.

همکاران ما در مرکز تماس پاسخگوی مشتریان خواهند بود.

مطبوعات

پرشیا اکسپرس با ارائه سرویس توزیع مطبوعات، بسیار خرسند است که در کنار ناشران گرامی، گامی را در راستای افزایش سرانه‌ی مطالعه‌ی کشور برمی‌دارد. ناشران گرامی می‌توانند از این سرویس برای توزیع مطبوعات خود اعم از روزنامه، هفته‌نامه، ماهنامه و کتاب، بهره‌مند شوند. پرشیا با ارائه پنل مدیریت به ناشران، امکان مدیریت توزیع را فراهم کرده است.

ارسال کم هزینه

شرکت پرشیا با ارائه خدمات پست سریع و یا همان پست اکسپرس، ضمن ارائه سرویسی سریع و مطمئن در راستای مشتری مداری، سرویس اکسپرس کم هزینه را نیز ارائه کرده است. مرسولات شما در کمترین زمان ممکن در محل آدرس فرستنده دریافت می‌شود و با سرویس پرشیا اکسپرس و حداقل هزینه به محل آدرس گیرنده تحویل داده می‌شود.

مزایای پست اکسپرس:

  • قابلیت رهگیری مرسولات پستی در هر لحظه از طریق سیستم رهگیری آنلاین
  • امکان ارسال به تمام نقاط دنیا
  • ارسال سریع در کوتاهترین زمان ممکن
  • ارزان و مقرون به صرفه بودن

پرداخت در محل COD

شرکت پرشیا با توجه به گسترش تجارت الکترونیک در ایران و نیاز مبرم فروش آنلاین کالا به سیستم توزیع مدون و یکپارچه، اقدام به طراحی و اجرای یک سیستم توزیع هوشمند در کشور نموده است. به طوری که نرم‌افزار جامع پرشیا شامل کلیه سیستم‌های CRM(مدیریت ارتباط با مشتری)، GIS(سیستم اطلاعات جغرافیایی)، KM(مدیریت دانش) و مدیریت نیروهای میدانی و توزیعی می‌باشد.

شرکت پرشیا، با راه‌اندازی سیستم COD برای فروشگاه‌های اینترنتی، بستری امن برای توزیع کالا مابین فروشندگان و خریداران آنلاین فراهم آورده است و با استفاده از ناوگان حمل و نقل اختصاصی و نیروهای آموزش دیده، با زنجیره متنوعی از خدمات، کلیه امور توزیع کالا از مبدا خرید(فروشگاه، انبار و…) تا مقصد (خریدار نهایی، شعب، دفاتر تحویل و…) با زمانبندی مشخص و هزینه معقول و کیفیت مطلوب به انجام می‌رساند.